Hoşgeldiniz
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filtreler
Ara

İptal & İade

İade ve Değişim Koşulları 

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün yada ürünlerinizin eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte iade veya değişim sebebinizi açıklayan kısa bir not ile birlikte, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri eksiksiz bir şekilde göndermelisiniz, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilirliği bozulmamış olmalıdır. Kullanılmış ve faturasız ürünler İade ve Değişim kapsamında yer almaz.

Outlet Ürünlerimizde İade ve Değişim Yoktur.


İade ve Değişim Adresi ve İletişim 

Adres: Zühtüpaşa Mah. Rüştiye Sok. No:3 B:6 Kızıltoprak Şamnu İş Merkezi Kızıltoprak 34724 Kadıköy / İstanbul

Tel: 0532 231 91 49
info@kuyumcuoutlet.com 

Değişim 

Değişim işleminizi siparişlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde yapabilirsiniz. Öncelikle ürünün bulunurluğunu müşteri danışmanımızdan teyit etmeniz gerekmektedir. Değişim işlemi başlatıldıktan sonra, fatura ve eksiksiz olan ürününüz  kuyumcuoutlet.com  teknik ekibi tarafından incelenir.
Yukarıda ki şartlara uyan değişim talepleri doğrultusunda size bilgilendirme e-postası iletilirek değişiminiz yapılır ve ürün(ler) kargo ile gönderilir. Outlet ürünlerde değişim yapılmamaktadır.

İade 

İade işleminizi siparişlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde yapabilirsiniz. Fatura ve eksiksiz olan ürününüz kuyumcuoutlet.com   teknik ekibi tarafından incelenir. Yukarıda belirtilen şartlara uyan iade talepleri onaylanır. İade işlemi onaylandıktan sonra alışverişinizde yaptığınız ödeme tipi dikkate alınarak tüm kargo ücretleri düşülerek geri ödemeniz 30 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Ürününüzü kapıda ödeme ile aldıysanız yasal olarak iade yok değişim mevcuttur.

Outlet Ürünlerimizde İade Yoktur.

Yukarıda yazan iade koşullarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecektir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yümlülükler iade edilemez. Faturanız yok ise ürününüzün geri gönderimini yapmadan önce 0532 231 91 49 nolu telefon numarasına yada  info@kuyumcuoutlet.com  e-posta adresine bilgi vererek, iade ve değişim ile ilgili bilgi almanız gerekmektedir.

İade ve Değişim Gönderimlerinde Kargo Ücreti 


İade veya Değişim taleplerinizde kargo gönderim ücretlerinin tümü müşterinin kendisine aittir. Müşteri gönderimini yaparken arzu ettiği kargo şirketini kullanabilir. Alıcı ödemeli gönderiler kabul edilmeyecektir. Yukarıda belirtilen şartlara uygun, eksiksiz bir şekilde geri gönderiminizi yapmayı unutmayınız.

Sipariş İptal 

Alışverişini yaptığınız ürünün siparişini aynı gün içinde kargoya verilmeden 0532 231 91 49  telefon numarasından arayarak yada  info@kuyumcuoutlet.com  e-posta adresine mail göndererek iptal edebilirsiniz. Kargo şirketine teslim edilmiş siparişler iptal edilemez. Siparişiniz ile ilgili “İptal Edildi” bilgilendirme mailinden sonra tüm bedel kredi kartınıza yada havale yaptığınız banka hesabına iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.